Wiedza i doświadczenie zostały oparte na bazie firmy WI Walaszek Sławomir. Posiadamy duże doświadczenie w instalacjach fotowoltaicznych, solarnych oraz różnego rodzaju OZE od 2011r.

Główną zasadą jaką kierujemy się przy wykonaniu inwestycji/instalacji fotowoltaicznej jest dokładne zapoznanie się z budynkiem i terenem na którym się on znajduję. Inwentaryzacje i koncepcje projektowe są przeprowadzane przez doświadczoną osobę – właściciela a zarazem założyciela firmy, który w projektowaniu, wykonawstwie i bezpośrednim nadzorze posiada doświadczenie 13 lat, ukończone studia kierunkowe a następnie zdobyte: uprawnienia, certyfikaty, świadectwa, szkolenia, doświadczenie i niezbędną wiedzę. Pozwala nam to na zaproponowanie optymalnych i dopasowanych rozwiązań technicznych dla indywidualnego użytkownika z jednoczesnym zapobieganiem szkód, usterek i awarii. Obszar naszej działalności: województwo mazowieckie i lubelskie.

Wiemy jak wykonać instalację u Państwa, aby montaż był: szybki, sprawny oraz najmniej uciążliwy.

Panele fotowoltaiczne
Panele fotowoltaiczne

Na wizytę w celu zaprojektowania i wyceny nie wysyłamy studentów i przypadkowych ludzi do opowiadania magicznych sloganów i czarowania ludzi.

Obszar dotychczasowego doświadczenia
przedstawia mapa:

Mapa realizacji

Skontaktuj się z nami

510-813-388 biuro@moja-fotowoltaika.pl

WI Walaszek Sławomir
Podebłocie 107F lok. 6, 08-455 Trojanów, NIP: 538-169-22-78